Hej, jesteśmy Syrius Group.

Polski

Zajmujemy się tworzeniem rozwiązań pozwalających uzyskać przewagę biznesową w cyfrowym świecie. Wierzymy że dobry, przemyślany projekt potrafi odmienić oblicze marki i przynieść firmie długofalowe korzyści.


Bluetooth Low Energy
Latarnią morską dla Twoich klientów!
Wyobraź sobie, że Twój smartfon uczynił Cię mądrzejszym. Kto nie chciałby znaleźć najlepszej oferty w danym sklepie? Co jeśli będąc w muzeum uzyskujesz wszystkie interesujące informacje patrząc na konkretne dzieło sztuki? Wyobraź sobie, że możesz dostosować otoczenie, w którym się poruszasz do własnych preferencji. Dlaczego ograniczać się do wyobraźni? Wszystko to jest możliwe, a odpowiedź brzmi Bluetooth Low Energy (BLE). BLE jest Twoją latarnią morską. Gdziekolwiek jesteś, otrzymujesz informacje, których potrzebujesz i kiedy ich potrzebujesz.

Witryny Transparentne
Produkt sam opowiada swoją historię.
Absolutny przełom w technologii wyświetlania obrazu! Szczególnie sprawdza się ona w centrach handlowych i salonach, jako niekonwencjonalna witryna sklepowa. Transparentny ekran jest przeźroczysty niczym szkło, czyli ustawione za nim przedmioty są doskonale widoczne, a dodatkowo na jego powierzchni możemy wyświetlać informacje dotyczące wybranego przez nas produktu. Reklama wirtualna i realny przedmiot oglądane jednocześnie – to przyszłość technik promocyjnych!
Wirtualna informacja i realny przedmiot oglądany jednocześnie to wyjątkowo dynamiczna technika poznawcza, która stanowi nowa jakość wizualizacji treści informacyjnych i marketingowych w atrakcyjnej, przestrzennej formie.
Witryny posiadają unikatowa właściwość, pozwalająca na zmianę stopnia przezroczystości szyby ekranu, co daje szerokie pole do popisu przy łączeniu przygotowanej animacji z obiektem umieszczonym wewnątrz witryny.
NASZE ROZMIARY

Interaktywne Lustra
Nowoczesne źródło rozrywki i informacji.
Lustra interaktywne to innowacyjna przestrzeń, na której zobaczysz znacznie więcej niż swoje odbicie. Lustro naturalnie przyciąga spojrzenie, a wyświetlona na nim treść zostanie zostanie zapamiętana na długo.
W każdej branży konkurencja staje się obecnie coraz bardziej pomysłowa, a klienci - wymagający. Z myślą o firmach mających ambicje, by wyznaczać nowe trendy, zaprojektowaliśmy interaktywne lustra (ang. interactive mirrors), które pomogą Ci zdobyć wiodącą pozycję na rynku.
WIĘCEJ NIŻ LUSTRZANE ODBICIE
Zastanawiałeś się jak lustro wpływa na ludzi? Zwraca ono uwagę wszystkich znajdujących się w pobliżu. Badania dowodzą, że skupia na sobie blisko 99% spojrzeń. Dodając do tego element zaskoczenia, który dostarcza jego interaktywna tafla, możesz mieć pewność, że nikt nie przejdzie obok niego obojętnie.

JAK TO WYKORZYSTAĆ?
Na powierzchni lustra oprócz tradycyjnego odbicia obrazu może w tym samym czasie zostać wyświetlona dopasowana treść, która w zależności od miejsca i kontekstu wpłynie odpowiednio na odbiorcę. Lustro interaktywne to nowatorski sposób na komunikację z klientem i przekazywanie informacji w prosty i innowacyjny sposób.

WYRÓŻNIJ SIĘ
W dobie wszechobecnej reklamy coraz trudniej zaistnieć wśród konkurencyjnych ofert. Lustro interaktywne to bardzo skuteczna alternatywa z którą większość osób nie miała nigdy wcześniej styczności. Wyróżnij się wykorzystując efekt zaskoczenia i spraw aby dzięki naszemu produktowi, klienci zapamiętali Twój biznes na długo.


Aplikacje Multitouch
Technologia na wyciągnięcie ręki.
Każdy ruch ma duże znaczenie biznesie, dzięki Aplikacji Multitouch wprowadzisz swoich klientów w interaktywny świat emocji. Wzbudź zainteresowanie, zachwyt oraz zaskoczenie! Multitouch pozwala za pomocą gestów oraz dotyku powiększać, obracać, przeglądać na ekranie zdjęcia, filmy, dokumenty, prezentacje, modele 3D i wiele innych. Technologia dostępna jest w formie interaktywnych ekranów oraz stołów Multitouch. Wykorzystaj Aplikacje Multitouch w świecie biznesu na wystawach, targach, prezentacjach firmowych oraz w technologii Digital Signage.

REFERENCJE

„Firma Syrius Group wykazała się profesjonalizmem, kreatywnością oraz
terminowością […]” – Wydział Architektury i Wzornictwa na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku

„Firma Syrius Group odznaczyła się wysoka jakością świadczonych usług,
profesjonalnym podejściem do klienta oraz elastycznością podczas realizowanych
projektów. […]” – Koordynator ds. bursztynu Prezydenta Miasta Gdańska

„Bazując na dotychczasowych doświadczeniach wynikających ze współpracy z
firma Syrius Group możemy polecić ja innym placówkom publicznym oraz
prywatnym przedsiębiorstwom, jako godnego zaufania i rzetelnego partnera
biznesowego.” – Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu

„Prezentacja opracowana przez firmę Syrius Group cieszyła się ogromnym
zainteresowaniem i była bardzo pozytywnie odbierana przez klientów
odwiedzających nasze stoisko” – Oceanic S.A.PARTNERSTWO TECHNOLOGICZNE
- Wystawa "Bursztyn. Dzieła. Myrta" w Europejskim Centrum Solidarności, 2016
- Festiwal Gdynia Design Days, 2016
- Pomorskie Rendez Vous, 2016
- Wystawa "Baltic amber. Tradition and Innovation" w Pawilonie Polski EXPO Milano, 2015

Back to Top